עם ישראל חי!
פתיחת תפריט נגישות
גישה מהירה לדף הבית

נטורופדיה
טבעי, מבוסס, עדכני.


הצטרפו למאות רופאים, רוקחים, מטפלים וסטודנטים שכבר נהנים מגישה מלאה למידע המבוסס, העדכני והאובייקטיבי ביותר בתחום הרפואה הטבעית.למה כדאי לי לעשות מנוי?

לקבל את כל המידע במקום אחד

מנויים מקבלים גישה מלאה לאנציקלופדיה הכוללת מעל 180 ערכים, לאינדקס צמחי מרפא מקיף ויסודי, לאינדקס תוספי תזונה חסר תקדים בהיקפו, למאמרי עומק מקצועיים, והכל מגובה מחקרית!

להישאר עם היד על הדופק

מנויים מקבלים גישה מלאה לתקצירים בעברית של עשרות מחקרים עדכניים ומהימנים המתפרסמים כל העת ברחבי העולם. מדור המחקרים מתעדכן בסקירות שבועיות המגיעות אליכם למייל ונעשה עדכון שוטף של כל הערכים באתר במחקרים החדשים. בנוסף מנוים מקבלים מידע על כנסים מקצועיים והטבות במחירים.

לתת את הטיפול המדוייק ביותר

מנויים מקבלים את המידע השלם ותשובות לשאלות הכי חשובות - מה אפשר להשיג בטיפול, במה להתחיל את השינוי התזונתי, מהם צמחי המרפא הכי יעילים ואיך הכי טוב לשלב אותם בפורמולה, אילו תוספי תזונה כדאי לשלב ומהו המינון המדוייק, מאילו אינטראקציות יש להיזהר ועוד.


הנה מה שלקוחותינו מספרים:


ד''ר מיכאל ויינפאס

ד"ר מיכאל ויינפאס, רופא מומחה לרפואת משפחה, רפואה טבעית:

"התוודעתי לאחרונה לאתר נטורופדיה שמציע בצורה מסודרת ומוכחת מדעית את הטיפול הבסיסי למחלות, והטיפול התזונתי, עם דגשים לגבי כל פתולוגיה.
שילוב זה עם המלצות לצמחי מרפא ותוספי תזונה נותן בסיס חשוב למטפלים טבעים משם הם יכולים לתפור טיפול אישי למטופל לפי המקרה המיוחד בו הם מטפלים."

 
עמית חנין

עמית חנין, יו"ר אגודת הנטורופתים בישראל:

"אתר שלא היה כדוגמתו בישראל, עמוס בחומר מקצועי, אך ידידותי להפליא למשתמש.
מבוסס מדעית ותורם להעצמת התחום, להפצתו והטמעתו.
מתנה גדולה לכולנו. כל הכבוד!"

 
גילה ארזי

גילה ארזי, נטורופתית ומרצה במכללת רידמן:

"אתר נטורופדיה הוא אתר מעולה להעשרת הידע המקצועי בתחום הרפואה המשלימה. לדעתי זהו אתר חובה למטפלים ודרך קלה להכיר מחקרים חדשים ועדכונים בתחום. זהו אתר אמין עם הרבה ידע על צמחים, תוספים ושילוב עם תרופות קונבציונליות. אני אישית מנויה באתר כשנתיים ומאוד מרוצה."

 
עדן פלד

עדן פלד, נטורופתית, הרבליסטית קלינית ומרצה:

"אתר נטורופדיה הוא פנינה של חכמה בים של כאוס מקצועי.
האתר גדוש בידע, מסודר, נוח לשימוש, מעודכן ומספק את כל התשובות האפשריות לכלל השאלות הפוטנציאליות!
אני ממליצה על האתר לסטודנטים שלי ולכל אנשי המקצוע שאני פוגשת. תענוג!"

שירלי רגב

שירלי רגב, נטורופתית:

"במסגרת לימודי הנטורופתיה נחשפתי לחומר ולמידע המוצע באתר, המידע העדכני היה נגיש ומובן. המחקרים שמועלים מידי שבוע תורמים לא רק להבנה וידע כי אם ממש מאירים בפרקטיקה הטיפולית! בנוסף מציינת לטובה את המונוגרפים של הצמחים, הזמינות וכמות המידע באתר מועיל ואמין! ממליצה בחום."

 
רז לבני

רז לבני, נטורופת ומטפל בשיאצו בקופת חולים:

"פעמים רבות אני מוצא את עצמי נעזר באתר נטורופדיה לשם רענון והתעדכנות לגבי פתולוגיות שונות. האתר נוח לתפעול, מתעדכן לעיתים קרבות ושומר אותי מעודכן במחקרים חדשים הרלוונטיים לתחום הטיפול בעזרת מיילים לתיבה האישית שלי. תודה על אתר מקצועי מעודכן ונוח."